Poslední utkání

4. května 2008 v 20:01 | Bal |  Zápasy
FFC Rookies : Srbská B 2:1. Utkání bylo celkem vyrovnané, ačkoliv asi né zrovna oku diváka lahodící. Začátek zápasu byl poněkud patrný, ale i tak se vyskytlo pár šancí na oubou stranách a to především po autových vhazováních či rohových kopech. Výsledek 0:0 vydržel asi do 15. minuty, kdy po autovém vhazování Rookies a teči, pravděpodobně našeho golmana, skončil míč v síti, 1:0. Do poločasu stačili ještě domácí zvýšit na 2:0 z breaku a po autovém vhazování nastřelit břevno. O poločase jsme mohli litovat našich zahozených šancí, kdy se míč ,po střelách Müllnera a Zelenky, 3x otřel o tyč a jednou o břevno.
Do druhého poločasu šly oba týmy s mírnými obavami, protože ty nejsou zrovna jejich specialitou. Druhý poločas začala Srbská B mírně aktivněji, ale musela si dávát pozor na breaky, do kterých se domácí tlačili. Srbské dal nepatrnou naději na zvrat Zelenka, který přibližně ve 40. minutě obešel jednoho z obránců a po golmanově levici umístil míč do branky 2:1. K vidění posléze bylo několik dobrých střel Rookies zpoza vápna nebo dobře mířená, technická střela Sedláka z přímeho kopu. Do konce poločasu však už další branky k vidění nebyly a tak jsme se rozloučili s tímto ročníkem prohrou 1:2.
Děkuju Balzámovi a Mejdlovi, že přišli i když to byli po většinu času, právě oni, kdo sledoval dění na hřiště pouze ze střídačky.