Srbská B : Hearts of König "B"

29. března 2008 v 20:43 | Bal |  Zápasy
Utkání se jevilo ze začátku velmi vyrovnaně, dokonce jsme získali asi po 10 minutách i mírnou převahu. Právě okolo desáte minuty se zranil Svoboda, když "sundal" útočníka Srdcařů, za což později, když se transportoval za postranní čáru, viděl kartu pampeliškové barvy, což mu nemuselo vadit, jelikož už jej zranění do hry nepustilo. Příbližně v půlce 1.poločasu se prosadil po přihrávce ze strany Nečas, který již předtím zaměstnával brankáře Hearts. Poté se utkání až do závěru poločasu odehrávalo nejčastěji ve středu hřiště. Do druhé půle šla Srbská s cílem především nedostat branku, což se zpočátku jevilo celkem reálně, ovšem po úvodní 12minutovce, se začaly vyskytovat v rozehrávce(a nejen tam) Srbské chyby, ze kterých se soupeř dostával do šancí ze kterých mimochodem 3x trefil brankovou konstrukci. Ale v 19 minutě se již nemýlil a ukončil tak pravděpodobně nejdelší období bez obdržené branky, v historii Srbské B. Ve 24 minutě mohl strhnout vedení na stranu Srbů, z penalty Nečas, proti však byl brankář Hearts, který měl "čuch" na stranu, kterou Nečas kulatým nesmyslem trefil, následně mohl cítit i sádru která byla ve vzduchu cítit, poté co Kopřiva na opačném konci hřiště v plné rychlosti trefil nohu útočníka Srdcařů, až to prasklo(naštěstí snad pouze chrániče, jelikož oba v utkání pokračovali). Ve zbývajícím čase utkání se již žádne vyložené šance neobjevovaly, a tak na světelné tabuli po utkání svítil výsledek 1:1.
P.S. Omlouvám se za případné nepřesnosti, mám narušený nervy v koleni, tak mi ta paměť trochu vynechává.
Pokusím se ještě zpracovat nějaký krátký video, pak sem šoupnu odkaz.