Březen 2008

Srbská B : Hearts of König "B"

29. března 2008 v 20:43 | Bal |  Zápasy
Utkání se jevilo ze začátku velmi vyrovnaně, dokonce jsme získali asi po 10 minutách i mírnou převahu. Právě okolo desáte minuty se zranil Svoboda, když "sundal" útočníka Srdcařů, za což později, když se transportoval za postranní čáru, viděl kartu pampeliškové barvy, což mu nemuselo vadit, jelikož už jej zranění do hry nepustilo. Příbližně v půlce 1.poločasu se prosadil po přihrávce ze strany Nečas, který již předtím zaměstnával brankáře Hearts. Poté se utkání až do závěru poločasu odehrávalo nejčastěji ve středu hřiště. Do druhé půle šla Srbská s cílem především nedostat branku, což se zpočátku jevilo celkem reálně, ovšem po úvodní 12minutovce, se začaly vyskytovat v rozehrávce(a nejen tam) Srbské chyby, ze kterých se soupeř dostával do šancí ze kterých mimochodem 3x trefil brankovou konstrukci. Ale v 19 minutě se již nemýlil a ukončil tak pravděpodobně nejdelší období bez obdržené branky, v historii Srbské B. Ve 24 minutě mohl strhnout vedení na stranu Srbů, z penalty Nečas, proti však byl brankář Hearts, který měl "čuch" na stranu, kterou Nečas kulatým nesmyslem trefil, následně mohl cítit i sádru která byla ve vzduchu cítit, poté co Kopřiva na opačném konci hřiště v plné rychlosti trefil nohu útočníka Srdcařů, až to prasklo(naštěstí snad pouze chrániče, jelikož oba v utkání pokračovali). Ve zbývajícím čase utkání se již žádne vyložené šance neobjevovaly, a tak na světelné tabuli po utkání svítil výsledek 1:1.
P.S. Omlouvám se za případné nepřesnosti, mám narušený nervy v koleni, tak mi ta paměť trochu vynechává.
Pokusím se ještě zpracovat nějaký krátký video, pak sem šoupnu odkaz.

Utkání 14.kola

24. března 2008 v 18:04 | Bal |  Zápasy
Čeká nás utkání s týmem, který okupoval po podzimní části 2. příčku v "A" skupině 2.ligy, nyní jen díky horšímu skóre se nachází na příčce třetí. Na podzim jsme s tímto týmem odehráli asi naše (herně) nejpovedenější utkání, ve kterém jsme sahali i po remíze, leč opět naší NEDŮSLEDNOU OBRANOU, jsme o tento výsledek přisli a prohráli 3:4. Toto utkání bylo jistě ovlivněno mnoha faktory např. naším pozdním příjezdem, možným pozitivem bylo, že jsme měli na střídání 2 hráče, takže hráči nevypadávali z "rytmu" zápasu a navíc všichni docela pravidelně střidali, takže se na střídačce nikdo "neslunil" 15 minut. Zároveň jsme nedělali tolik individuálních chyb, jako obvykle(kromě mé velmi neoblíbené rozehrávky na krátko). Za největšího strůjce této atraktivní hry a pro nás slušného výsledku, však považuji Kubu Žáka, bývalého hráče našeho "A" mužstva, který toho odběhal za 2, byl velmi platným pro ofenzívu i defenzívu a v neposlední řadě i vstřelil gól. Zbytek mužstva bych chtěl také pochválit a z něj ještě vyzdvihnout Marka, který 2x nasměroval míč do sítě soupeře. Hrát se s tímhle týmem určitě dá, chcete to jen klidnou hlavu, hodně bojovnosti, nasazení a KONCENTRACE! a žádné bublinky.
P. S. Vzhledem k prázdninám jsem se trochu rozepsal, tak prosím kroťte svůj případný optimismus, týkající se následných textových pokračování.
sobota 29.3
v 16:30
Chalabalova
(Myslím, že sraz už není potřeba, jelikož už tam všichni, alespoň jednou byli, až na jednu tmavou výjimku, kterou si podám!)
V komentářích máte anketu + bych byl rád obeznámen(a to do čtvrtečního večera(Nezapomenout na trénink na Bigy!)) s tím kdo se dostaví a kdo ne!

Zápas s FFC Rookies ODLOŽEN!!!

19. března 2008 v 21:34 | Bal |  Zápasy
Termín dohrávky oznámím, až s ním budu seznámen.

Chalabalova
Sraz 17:20 na Mendlově náměstí zástavka TROL 37(Prostřední ostrůvek) nebo přímo na hřišti v 17:40

Imbalanced Brno : Srbská B

7. března 2008 v 13:50 | Bal |  Zápasy
v sobotu 8.3.
ve 13:30
na Čichnové
Hráči museji být na místě NEJPOZDĚJI 13:15!
Sraz bude ve 13:05, ale přesunul jsem jej na zastávku Vozovna Komín, ovšem na zastávku autobusu, která je asi 100m od tramvajové. Viz mapa: Vozovna Komín
( V pravém horním rohu klikněte na modrý čtverec s nápisem MHD. Zástavka tramvaje se pak na mapě skrývá pod číslem 10, ta autobusová má pak čísla 6 a 7 )
Linky: TRAM 1,3,11 BUS 44,67,84 TROLEJBUS 29