Srbská B - Imbalanced Brno 1:3

17. září 2007 v 17:12 | Bal |  Zápasy
Do 2.zápasu v sezóně jsme nastoupili posíleni o 2 hráče z A-týmu Davida Jašínského a Radka Knee. Oba výše jmenovaní, nám pomohli především, se zklidněním hry, což je pro nás stále velký problém. Ze začátku mi hra připadala docela vyrovnaná a asi jsme byli i lepší, ale přibližně ve 20 minutě jsme obdrželi branku kdy se ocitli 3 hráči hostí před Svobodou a bez problémů zvěsili. Po obdržené brance jsme se do konce poločasu z hřiště trochu vytratili. Na začátku druhého poločasu jsme, také nepředváděli zrovna ukazkovou hru. Po vyloučení jednoho z klíčových hráčů a nešťastné vlastní brance Gaji, jsme se mírně zlepšili, leč jsme ještě jednou inkasovali. Následně, když jsme opět začali hrát v poli s 5 hráči vypadal náš výkon již velmi nadějně, bohužel v tu chvíli zbývalo do konce zápasu asi 10 možná 12 minut. A tak jsme stihli (konkrétně tedy Jašínský) "pouze" tyčku a břevno. A doslova pár sekund před závěrečným hvizdem snížil, alespoň symbolicky Zezula po rohovém kopu na 1:3!